24-27.05.2024 z kodem MAMA24 -15%
Darmowa dostawa od 300 pln

Pytania? Napisz do nas na  lub info@rasppies.com. W prawym dolnym rogu znajdziesz chat z Doradcą Pieluchowania Wielorazowego <3

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, poprzez wypełnienie Formularza zwrotu/reklamacji.

Odstąpić od umowy możesz w ciągu 14 dni od momentu objęcia przedmiotu przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie Formularza przed jego upływem. Możesz wysłać go na adres info@rasppies.com lub za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych. Pamiętaj także o zamieszczeniu Formularza w zwracanej paczce!

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Kościuszki 41, 32-082 Zelków, jednak nie później niż w terminie 30 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie zwracanego przedmiotu.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy:

  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
  • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
  • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Reklamacje

Jeśli jesteś Konsumentem, w przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o gwarancję. Reklamację należy złożyć poprzez wypełnienie Formularza zwrotu/reklamacji

Reklamacji możesz dokonać w ciągu 3 miesięcy od momentu objęcia przedmiotu przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zgłoszenia przed jego upływem. Zgłoszenie należy wysłać na adres info@rasppies.com lub za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych. Poinformujemy wówczas o dalszych krokach działania. Pamiętaj także o zamieszczeniu Formularza w zwracanej paczce!

Reklamowany towar należy wysłać na adres: ul. Kościuszki 41, 32-082 Zelków

W związku z wadą możesz żądać:

  • wymiany rzeczy na wolną od wad,
  • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

  • obniżeniu ceny,
  • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

 

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl